KONST / Litografier / Färglitografi 10548135
nr 1054 8135
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad, glasögon, 4/500, motivet: 47x34
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 september 2016
kl 18:56:40
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)